من و تو

سلام

سلام به همه شما امیدوارم که خوب باشید.من احسان هستم 23 ساله از مازندران البته من عاشق شرک(shrek) هستم و همون بهتره منو با اسم شرک صدا کنید ، نویسنده وبلاگ آخرش که چی ؟؟؟ و نامه های عاشقانه شرک به پرنسس ،، دانشجوی سال چهارم رشته گیاهپزشکی هستم و همکار خانوم کوچولو .قراره ما از امروز شروع کنیم به نوشتن درباره دختر ها و پسرها ، انتظاراتی که از هم دارند، توقعات بیجا که از هم دارند ، رفتارهایی که گاهی باعث سوء تفاهم طرفین میشه و 6تا (این 6 حکایت داره میتونید برید تو وبلاگم بخونید.)حرف دیگه.
در ضمن بگم که ما نیامدیم اینجا تا الکی از پسر ها و یا دختر ها حمایت کنیم ، فقط سعی میکنیم تا حقیقت رو بگیم وامیدوارم شما هم به ما کمک کنید ، کمک کنید تا مسائلی را که ما نگفتیم و جا انداختیم البته به طور ناخواسته ، شما بگید .
آقاجون(پسرها) ما نیامدیم اینجا زر اضافه بزنیم ، فقط میخواهیم بعضی از سوء تفاهم ها از بین بره ، پس خواهش میکنم به کسی توهین نشه که این کارو هر کسی بلده.
حانوم عزیز شما هم فکر نکنید که باز هم یک فیلم جدیده!!!
در ضمن من در آینده حرفهای بیشتری دارم ولی ممکنه تا یک مدت به طور منظم نیام چون سرم شلوغه و کلی مطالب برای وبلاگهای دیگم . دارم یواش یواش از شر یک وبلاگم خلاص میشم یعنی اونجا یک خر پیدا کردم تا با من بنویسه(نامه های عاشقانه شرک) ولی مطمئن باشید بیشترین وقتم را به این وبلاگ اختصاص میدهم چون از دو تای دیگه واجب تره هم از نظر موضوعی و هم از این نظر که دارم با یک دوست خوب همکاری می کنم.
برای اسم این وبلاگ هم دو تا پیشنهاد دارم:
1- دختر ها و پسرها
2- سوء تفاهم
منتظریم........... .
+ . ; ۸:٥٦ ‎ب.ظ ; یکشنبه ۱۳ امرداد ،۱۳۸۱
comment نظرات ()