من و تو

امين

به نام خدا
*اول این رو بگم: من یه مطلب در مورد همین عشق و اینکه ما میتونیم وقت عاشق شدن عاقل هم باشیم و این چیزا نوشته بودم اما چون دیدم موضوع یه چیز دیگه است paste نکردمش. ولی امیدوارم در مورد اون موضوع هم صحبت کنیم.
-------------------------------------------------
*چرا بعضی ها اصلا نمینویسن؟
-------------------------------------------------
دوست دارم طرف مقابلم چه جوری باشه:
-من دوست دارم طرف مقابلم تو رابطه ای که با من داره بی پرده باشه یعنی مثلا نگه اگه فلان چیز رو به امین بگم ناراحت میشه و ...
-ترسی از احساسی که به من داره نداشته باشه. یعنی به عشقی که مثلا به من داره ایمان داشته باشه.
-دلم نمیخواد بهم دروغ بگه. یعنی باهام صادق باشه
-اگه از یکی از رفتارهای من خوشش نمیاد بهم بگه (من هم سعی میکنم درستش کنم) ولی خودش هم سعی کنه از اون رفتار من بدش نیاد و من رو همون جوری که هستم دوست داشته باشه. نه همون جوری که میخواد.
-اعتماد به نفس داشته باشه
این رو تو پرانتز بگم:( تا حالا هیچ کس در مورد ظاهر طرف مقابلش صحبت نکرده اما من فکر کنم هرکس یه مشخصات ظاهری هم برای شخص مقابلش داشته باشه.)
تو مشخصات ظاهری برا من چند تا چیز مهمه:
-دلم میخواد ظاهر مرتب و ترتمیز و باکلاس داشته باشه (نه اینکه عطر و ادکلن فلان قیمت یا لباس و کفش فلان مد رو بپوشه... اما از این لباس های جلف و سبکی که بعضی از دخترها(اکثر دخترها) میپوشن بدم میاد.)
-دلم نمیخواد آرایش خفنی داشته باشه. حالم بد میشه (گفته بودم دلم میخواد اعتماد به نفس داشته باشه خب کسی که اعتماد به نفس داره آرایش خفنی هم نمکنه اینایی که با این وضع جلف تو خیابون ها میپرن کمبود دارن (از نظر من)).
-ترجیح میدم سنم ازش بیشتر باشه
-------------------------------------------------
وای بالاخره من یه چیز نوشتم. هر چه قدر این احسان فیلسوف چپ و راست مینویسه من این دوگولم کار نمیکنه. راستی تا حالا هیچکس به مشخصات ظاهری اشاره نکرده بود. من خودم از آدم هایی که فقط به خاطر قیافه یا خرپولی طرف به زور میگن من عاشقشم ( و گند میزنن به معنی عشق ) بدم میاد اما در کنار سایر مشخصات (از معیار استفاده نمیکنم) با چند درجه اهمیت کمتر این چیزها هم مهمه دیگه نه؟
+ . ; ۱٠:٥٧ ‎ق.ظ ; دوشنبه ٤ شهریور ،۱۳۸۱
comment نظرات ()