من و تو

علی :

سلام
آدم وقتی میاد اینجا پشت کار امیر یا سمانه یا آق فیلسوف رو می بینه عرق شرم چیلیک چیلیک از جبین مبارکش پایین می یاد.
آقا من تو این همه متن صورت مسئله رو گم کردم امیر خان میشه اون سه تا سوالی که میگی فقط به یکیش جواب دادی چیه؟من تنها سوالی که به نظرم میرسه همون سوال معیار چیه هستش بقیش رو هم بگی مخلصتیم.
-----------
بابا کشتین ما روکه اینقده نوشتین.
----------
خواستم بگم که اینقده در مورد معشوق خیالی دارین میگین عاشق واقعیتون رو یادتون نره مامانا عاشق ترین موجودان روی زمین هستن.
---------
خانم ها: عسل سمیرا سمانه و فکر کنم شیرین خانم هم داشتیم!!! روز زن بر شما مبارک باشه ایشالله که این همه می نویسن از تو هاتون بدوننین که هر کدوم از شما بالقوه یک تو برای ما من ها هستین پس سعی کننین تو خوبی برای من توهاتون باشین.
--------
واسه عاشق شدن به نظر من هیچ چیز مهم نیستش. به راحتی آدم می تونه عاشق بشه و دوست داشته باشه.
بابا دوست داشتن یه فضل یه برتریه مگه میشه واسه کمال محدودیت گذاشت . گفت من به این شرط به کمال می رسم که فلان جور باشه و فلان جور.
آقا به نظر من هیچ معیاری واسه کسی که می خواهی دوسش داشته باشی لازم نیست داشته باشی.
اون چیزی که باعث ایجاد معیار میشه اون بنظر من زندگی وشترک تعاملات اجتماعی و روابط پسر دختر هاست.
دوست داشتن اساسا منتال هستش و اصلا ربطی به اینکه چه جوری هست و چه جوری برخورد میکنه نیستش .
یه فیلم دیدم به نامCast Away تو این فیلم یک مرد به یک توپ ابراز علاقه و محبت می کنه. حتما ببینین شنیدم 10 – 11 تا هم اسکار برده. اینجا جای تعریف کردن فیلم نیست اما منظورم اینه که تو اون فیلم اون توپ هیچ چیزی نداشت تنها چیزی که داشت شبیه صورت آدم بود و یه گوش واسه درددل اون مرد حساب می شد.
اومدم معبار بنویسم دسدم به تناقض می خورم بعد که فکر کردم دیدم دوست داشتن خیلی راحته خیلی خیلی اما از جایی که نعامل پیش می یاد دیگه اونجاست که ....

قربون همه
علی - ط
+ . ; ۱٢:۱٠ ‎ق.ظ ; پنجشنبه ٧ شهریور ،۱۳۸۱
comment نظرات ()