مشکلی که ما لان داریم دید نا صحیح مردم و جامعه به دوستی دختر و پسره، متاسفانه هر وقت دختر و پسری را میبینیم که عین دو دوست هستند و با هم بیخیال از تمام مسائل دیگه هستند، می گن میخندند ناگهان این فکر به ذهن همه می رسه که واقعا چه دختر جلفیه و چه پسر دختر بازیه!!! (البته همه اینجوری فکر نمی کنند) ولی خوب مگه چه اشکالی داره دختر و پسر بدون توجه به هیچ یک از مسائلی که امروزه مطرح هست با هم باشند؟حتی گاهی بهتر از دوستی های دیگر است.
متاسفانه طوری شده که معنی دوست داشتن و عاشق شدن اشتباه گرفته میشود و این استدلال هست که من چون اون دختر (پسر)را دوست دارم پس من عاشقش هستم، چرا؟؟؟آیا بعضی اوقات از این فکر ها نمی کنید؟؟؟
تنها راه حل اینه که ببینیم از خودمون چی میخواهیم و چه برداشتی از دوستی و عشق داریم. عاشق بودن در سایه دوست بودن قرار میگیرد، مگه چه اشکالی داره که عاشق دوستش باشه، عاشق رفاقتش باشه و... .
نه واقعا اشکال داره؟؟؟
مسئله ی دیگه ای هم که هست:
دوستی دختر و پسر:دوستی دختر و پسر شاید کاملترین دوستی باشه، چون به عقیده همه دخترها و پسر ها هیچوقت آنها به راحتی با خودشون کنار نمیآیند و معمولا با جنس مخالف راحتترند.البته طرف صحبت آقایون پشندی و دختر خانومهایی که میگن پسر صورتشون را می پوشونند نیست!بله پسر و دختر مکمل هم هستند و به راحتی می توانند ضعفهای هم را پر کنند ، چون تجربه ها و دیدگاه های متفاوتی دارند و اونهایی که ادعا میکنند و خیلی افتخار میکنند که با هیچ دختر و پسری دوست نشده اند آدمهایی هستند که مکملی ندارند،( البته الکی اطمینان نکنید) چون به قول كامراد بعضی اوقات تمام اینا در حد حرف ولی بعد چی؟؟؟
اگه تا حالا تجربه نکردید حتما این کار را بکنید از اطرافیان از حرفهاشون از نگاهاشون نترسید و طوری رفتار کنید که خودتان راضی هستید و اونها را هم بفهمانید که همه چی به سکس و ... ختم نمیشه.
((آره بگذارید به هرچی میخواهند فکر کنند مهم این است که شما به آنچیزی که نیاز دارید رسیده اید))
امیدوارم موقعی که این نوشته ها را میخوانید نگویید:آیا خودت هم این کارها را میکنی؟؟؟
برای اثبات حرفهایمان و حسن نیت فقط یک کم به این بلاگ و نویسنده هاش دقت کنید!
به هر حال ما در خدمت شما هستیم ، امیدواریم شما هم ما را کمک کنید.
تا نظر شما چی باشه؟؟؟
- مهم نیست در کجای این جهان ایستاده ایم، مهم این است که در چه راستایی گام بر میداریم-
احسان
exportImage.asp?s=cano&i=9970709&w=197&h=256

/ 5 نظر / 3 بازدید
phoenix

good luck ...

anoosh

salam agha ehsan vaghean khosham oomad, be nazare man ham ensan ensan hast, doosti mitoone beyne har ensani bashe farghi be jensiat ya nejad ya harchize digey nadare, mohem in hast ke adam betoone hamdigaro dark kone

anoosh

ma ham tooye sitemoon say mikonim in ro doostane be mardom neshoon bedim,

kamrad va anoosh

salam mano kamrad kolly fekr kardim ta bara sitetoon ye esm peyda konim, va agha kamrad dare zahmat mikeshe ye logo ham dorost kone ke bezaim too site khodemoon baraye shoma :>

bache bikara

1. khaneye doost2. ba ham3.ye dast seda nadare4. ye dast noor nadare5.daste doosti6. dasthayat ra be man bedeh7.noore doostvali baz ham hamoon esme "man va to " az hame ghashangtare