ادامه >>> ((؟؟؟))

exportImage.asp?s=cano&i=9971302&w=330&h=220

>>> امیر:
1- گفتی کسی که باید احساسات خودمون را براش خرج کنیم باید فلان و بهمان باشد ولی آیا میشه از درون دیگران پی برد تا خودمون را براش خرج کنیم، سمیرا میگه کسی تمام این خصوصیات را ازش میبینی نمی تونه تظاهر کنه و 100% همونطوره که نشون میده !شاید حق باهاش باشه ولی چرا من نمی تونم دیگه باور کنم؟
نمی گم چنین کسی پیدا نمیشه و 100% هم هست ولی ... .
آره باید از خودمون شروع کنیم و من اینکارو کردم ولی... .
2- احساس پاک برای زندگی مشترک کافیه؟ نه به هیچ وجه ، تو این زمونه باید همه چی رو در نظر گرفت حتی 20 سال بعد رو ،شاید احساس پاک خیلی مهم باشه ولی دوست داشتن فقط یک چیز حسی نیست ، هست؟زندگی مشترک رو نمیشه از رو حس چرخوند زندگی مشترک وضعی بین دو شخص است که به آنان امکان میده تا متقابلا ارزش اجزای شخصیتهای خود را اثبات کنند و اثبات اعتبار و ارزش فقط یک حس نیست.اینطور نیست؟
3- از اون فرمولهای ریاضی مخم سوت کشید ولی برام جای سئوال که چرا اینجوری فکر میکنی، چرا برای یک پسر دوستی با یک دختر باید اینقدر مهم باشه و چرا باید برای اینکه تو دلش جا بگیره خودشو گول بزنه و حتی به خودش هم دروغ بگه اصلا پذیرفتنی نیست و بسیار هم مسخره است. فکر این قضیه هم منو آزار میده چرا باید همیشه با دروغ تو دل دیگران (هر کسی) جای بگیریم ، چرا نباید بذاریم دیگران از روی حرکات و رفتار ما قضاوت کنند( این تفکر عصر حجری رو من هم مثل تو رد میکنم ، هرچند که عصر حجر هم اینطوری نبوده)؟؟؟
4- گفتی چرا همیشه باید پایان خوش این دوستی ازدواج باشه؟ درسته چرا نمی تونیم تا آخر عمر مثل دو تا دوست بمونیم ولی تو جامعه ما با این طرز فکر اصلا منطقی به نظر نمیاد شاید از نظر من و تو اشکالی نداشته باشد که زن آیندت دوستی خودش رو با خیلی ها (در حد دوستی) ادامه بده و خیلی از دختر خانومها هم شاید قبول کنند که شوهرشون با خیلی از دختر ها که قبلا دوست بوده روابطشو ادامه بده(در حد دوستی) ولی تعداد اینجور آدمها چقدره؟؟؟ نه واقعا اصلا شما ها این را می پذیرید که شوهر یا زن آینده شما دوستی خودشو با خیلی از زنها و مردها ادامه بده؟ رو راست باشید میخوام بدونم.
و یک چیز دیگه آیا ازدواج پایان خوش دوستیه؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
این هم جواب سئوالات از نظر من:
الف) تعریف از روابط با جنس مخالف؟می تونه هر سه دلیل دوستی ، ازدواج و یا سکس را در بر داشته باشه که هیچکدام غیر منطقی به نظر نمیاد حتی سکس ( مشکل اصلی و عدم درک صحیح از آن) و به نظر من هر ازدواجی باید از یک دوستی شروع بشه و این هم حرفیه که همیشه تو خاطرم مونده:
>>> قبل از ازدواج چشمهایتون رو خوب باز کنید و شریک زندگیتو خوب بشناس بدون هیچ عشقی ولی بعد از ازدواج عاشق شو هر روز بیشتر از دیروز<<<
ب ) چه اشکالی داره مگه نوع برخورد با یک دختر مثل برخورد آدم با یک پسر باشه مگه چقدر فرق وجود داره؟فکر نکنید من خیلی احمقم !نه! ولی اصلا چه اشکالی داره آدم با جنس مخالف(چرا جنس مخالف؟مگه همه ما آدم نیستیم؟) هم مثل دوستهای خودش رفتار کنه.چه اشکالی داره من نمی فهمم، شاید هم خودمو زدم به نفهمی و تنها باور من تو این قضیه اینه که جنبه طرف رو باید در نظر گرفت، همین.
اصلا کدوم دختری بدش میاد با یک پسر راحت باشه؟
ج ) چرا باید عشق مفاهیم مختلفی را داشته باشه ، مگه اینطور نیست دو نفر که عاشق هم میشن اینقدر شبیه هم باشند که حتی فکر و عقلشون هم با هم باشه و اینقدر خوب همدیگر رو بفهمند که از کارهای هم مفهوم مشترکی برداشت کنند؟ پس عشق انوقت دیگه چه معنی داره؟
د ) اما در مورد برداشتها هیچ نظری ندارم و شاید هم از روی تنبلی باشه چون اگه بخوام در موردش صحبت کنم 20 صفحه بشه ولی سعی می کنم این رو به طور خلاصه یکروز بنویسم ولی خودم هم خیلی مشتاقم بدونم!
5- امیر جان بر چسب فونت فارسی همه جا ریخته فقط کافیه یکسر تا بقالی سر کوچتون برید!!!
6- و در آخر این رو هم بگم نظرات و نوشته ها برام خیلی مهم و اهمیت میدم ولی اگه جوابی هم نیامد ادامه میدم.
-------------------------------------------------------------------------------------------
>>> دقت کردید چرا بحث دختر و پسر پیش میاد اولین فکر عشق و عاشقیه و سکس ؟ مگه چیز های دیگری وجود نداره؟ چرا جنبه های دیگه در نظر گرفته نمیشه؟
-------------------------------------------------------------------------------------------
>>> فعلا خداحافظ همگی «احسان»

ادامه دارد ...

/ 4 نظر / 9 بازدید
سمانه

كاملا با حرفات موافقم!

امیر

سلام... ممنون از اینکه این همه وقت گذاشتی برای جواب دادن به من... خیلی خوب بود...

علی - ط

سلاممی خواستم بگم من علی هستم و با امیر فرق دارم ها فکر کننم یکی از جواب ها واسه من بوده در ضمن احتمالا من رو اصلا حساب نکردی. بعدا مفصل می نویسم

علی - ط

سلاممی خواستم بگم من علی هستم و با امیر فرق دارم ها فکر کننم یکی از جواب ها واسه من بوده در ضمن احتمالا من رو اصلا حساب نکردی. بعدا مفصل می نویسم