اول سلام به بچه های جدید این وبلاگ!
------------------
بچه های قدیمی که همه اعتصاب کردن و صداشون در نمیاد شما یک کاری بکنید!
------------------
خب بپردازیم به موضوع وبلاگ:
من کلا ( این من شاید خیلی از خصوصیات پسرها رو در بر میگیره!) آدم آرومی هستم ، چون به این نتیجه رسیدم که اگه میخوای همیشه کارت پیش بره زیاد شلوع نکن! ولی اگه پاش بیوفته یک بمب واقعی هستم که زندگی نمیذارم!!!
کلا تو تمام مراحل زندگی آرزوهای مختلفی داشتم ، از اون زمانی که دلم میخواست خلبان بشم(این برای 80% پسرها مشابه هست) تا حالا که فقط میخوام زودتر درسم تموم بشه!!! حالا به سن و شرایطی رسیدم که کلا توقع و طرز تفکرا ت من عوض شده.
من همیشه دلم میخواد دوستم فرق نمیکنه پسر یا دختر روراست باشه با من، وقتی میبینه که من بهش اهمیت میدهم اون هم به من اهمیت بده، همیشه اینقدر نزدیک باشیم که بتونیم همدیگر رو درک کنیم و کمتر بینمان مشکل پیش بیاد.( افسوس که چنین آدمهایی زیاد نیستند!!! اصلا خیلی کمند)
من همیشه دلم میخواد اگه کسی دوستم میشه از روی چیزهای مادی این رفاقت رو انتخاب نکنه و واسه همین هم هیچوقت این روی قضیه رو پیش نمیکشم.
من همیشه از هر کسی که دوستمه توقع دارم البته توقع منطقی!
من همیشه علاقه دارم وقتی با کسی صحبت میکنم از تو چشماش ببینم که از این همصحبتی رضایت داره و لذت میبره!
تنها چیزی که برای من تو زندگی مهمه پدر و مادر من هستند ولی الان چیز مهم دیگری هم دارم! نه اینکه دوستام برای من مهم نباشند ولی خب دیگه یکجوری نمیشه به دوستان اینقدر اعتماد کرد و اینقدر نمیشه دل بست که براتون تو همه لحظات مهم باشند!( از این جمله چیزی سر در آوردید؟ نمیدونم منظورم رو رسوندم؟)
من همیشه انتظار دارم که اونی که به عنوان شریک زندگیم نه به عنوان یک معشوق( گفتم بحث این تعطیله!) انتخاب مبکنم ، به من اعتماد به نفس بده، به من کمک کنه، طوری رفتار کنه باعث خوشحالی من بشه و از همه مهمتر که هر کی میخوا دباشه ، زشت ، بد ریخت یا خوشگل و ماهتیکه( این هم از اون کلماتِ) به من هیچوقت دروغ نگه.
و اینکه بگم همیشه تو سلیقه من و علایق من یک رنگ قرمز و مشکی پیدا میشه!!!
نمی دونم توقع زیادی داشتم یا نه؟
نمی دونم اصلا باید چطوری شروع میکردم؟
ولی وقتی بقیه بنویسند من هم موتورم روشن میشه!
------------------
یک آقایی هم تو نظرات نوشته که من انتظار دارم دخترها همش پسرها رو ببوسن و اگه نمیبوسن بوس بدن!!! خب این هم واسه خودش نظریه ولی آخرش که چی؟؟؟
----------------------
بچه ها زودتر بیایید که حوصلم سر رفت
ادامه دارد...
احسان++

/ 1 نظر / 2 بازدید
payam

سلام آقا احسان ، بايد از شما بعنوان كسي كه در راه اندازي اين بلاگ نقش مؤثري داشته تشكر بسيار كرد . به هر حال بعنوان بزرگتر اين بلاگ ، اميدوارم موفق باشيد . راستي آقا احسان ، من چشم انتظار كمك شما دوستان عزيز هستم .